Zajęcia z dziećmi kl.O ze Szkoły Podstawowej w Sosnówce odbyły się w grudniu  dwa razy.

Pierwsze w dniu 2.12.2014  zostały przeprowadzone wg.scenariusza ” Czarna książka kolorów ” Meneny Cottin i Rosany Faria. Jest to książka dla ludzi widzących i niewidzących . Dzieci poprzez zabawy poznały problemy ludzi niewidzących , nauczyły się wykorzystywać inne zmysły : słuch , dotyk , węch. Na zakończenie zajęć wykonały własne ilustracje czarną plasteliną  na czarnych kartkach papieru , które są wyeksponowane w tut. bibliotece.

z2-12-14(15) z2-12-14(18)

Drugie spotkanie miało już akcent świąteczny i odbyło się w dniu 11.12.2014. Miały miejsce  quizy i zagadki związane z Mikołajem i świętami Bożego Narodzenia , dzieci na zajęciach wykonywały kartki świąteczne .Wesołej zabawie towarzyszyła muzyka świąteczna. W prezencie  przekazały  własnoręcznie wykonane upominki , które będą dumnie zdobić bibliotekę.

7 IMG_5871

Do obejrzenia pozostałych zdjęć zapraszamy do galerii ” Cykliczne zajęcia z dziećmi” i ” Prace plastyczne dzieci”