Biblioteka Publiczna w Sosnówce zorganizowała zajęcia dla dzieci podczas ferii zimowych .Odbyło się głośne czytanie legend związanych z naszym regionem ” Spotkanie z Duchem Karkonoszy ” Piotra Janusza Mędrykiewicza .Dzieci na zakończenie zajęć narysowały ilustracje z ulubioną legendą ,które zostały wyeksponowane w bibliotece .Wykonywały laurki i kwiatki dla swoich ukochanych dziadków .Poznały historię Św.Walentego i walentynek ,wykonały serduszka dla najbliższych .Za pomocą kasz ,ryżu ,maku robiły mandale .Dużą frajdą okazało się lepienie zwierzątek z plasteliny .Były też rebusy ,zagadki ,quizy ,gry planszowe oraz różne wesołe zabawy ruchowe .Na zakończenie ferii dzieci otrzymały dyplom i książkę .Podziękowania należą się  Sołtysowi Pani Alinie Nykiel  i Radzie Sołeckiej z Sosnówki , którzy za sponsorowali poczęstunek dla dzieci podczas ferii i artykuły papiernicze potrzebne do zajęć .Było wesoło i miło ,dziękuję wszystkim uczestnikom .

Do obejrzenia pozostałych zdjęć zapraszamy do galerii-Ferie 2015 w Sosnówce