14 stycznia  2015 roku uczniowie kl.I ze Szkoły Podstawowej w Sosnówce wraz z wychowawczynią Panią Tereską wzięły udział w zajęciach wg.scenariusza ” Czarna Książka Kolorów „ Meneny Cottin i Rosany Faria . Jest to już trzecia klasa ,która poznała problemy ludzi niewidzących , została im zaprezentowana książka . Poprzez zabawy jak:tajemnicze pudełko ,zawiązane oczy czy też gra skojarzeniowa dzieci wykorzystywały inne zmysły-dotyk ,węch ,smak czy też słuch .Poznały alfabet Brei la . Udział uczniów ze Szkoły Podstawowej  w zajęciach jest realizacją zadania do Priorytetu 2 , ich prace plastyczne zostały wyeksponowane w bibliotece i w szkole . Dziękujemy uczniom i wychowawcom za miłą współpracę.

17 (2) 17 (1)

Do obejrzenia zdjęć zapraszamy do galerii- Cykliczne zajęcia z dziećmi w Bibliotece w Sosnówce.