BIBLIOTEKA W PODGÓRZYNIE

Kilka dni zimowego odpoczynku od szkoły , lekcji i nauki minął jak zwykle bardzo szybko . Biblioteka zaproponowała dzieciom różnorodny program ; zabawa , edukacja , poznawanie otaczającego świata , odkrywanie tajników literatury dla dzieci . Wszystko to w tym celu , aby i podczas ferii zimowych dowiedzieć się czegoś inspirującego . Dużo zabawy było przy wspólnym przygotowywaniu kolorowych pizzerinek  na jeden kęs . Pani Agnieszka z sali zabaw zabrała dzieci w świat kulinarnych zapachów i smaków . W pierwszym tygodniu ferii miały miejsce dwa bardzo ważne święta : DZIEŃ BABCI i DZIEŃ DZIADKA , dlatego też dzieci zajmowały się wyszukiwaniem wierszyków oraz ,  wykonywaniem kolorowych , ozdobnych laurek dla ukochanych Babć i Dziadków .  Warto nadmienić , że dzieci  , które przychodzą na zajęcia do biblioteki nie muszą przynosić ze sobą żadnych przyborów , materiałów plastycznych . W bibliotece znajduje się wszystko  co jest niezbędne do przeprowadzenia zajęć z dziećmi podczas ferii zimowych . Dochodzi do tego jeszcze inwencja bibliotekarza , pomysłowość oraz olbrzymie serce , które jest wkładane w pracę z dziećmi , dzięki czemu zajęcia są niebanalne i ciekawe .

Przed nami kolejny tydzień zajęć , kolejny tydzień ferii zimowych , dzięki którym dzieci odpoczywają, nabierają sił do dalszej nauki , a przy tym spędzają pożytecznie czas w Bibliotece .