Jak co roku ,a stało się to już tradycją, że  dzieci z zerówki odwiedzają Bibliotekę Publiczną w Miłkowie. Przedszkolaki z wielką radością zapoznały się z magicznym dla nich miejscem. Kilkoro z nich było wcześniej w bibliotece ze swoimi rodzicami bądź starszym rodzeństwem, ale  dla zdecydowanej większości była to pierwsza wizyta wśród tylu książek.
Dzieci miały możliwość przejść między regałami . Dowiedziały się jak można stać się  czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować. Oczywiście nie zabrakło także informacji na temat książki, jej budowy i jak należy się z nią obchodzić. Wszystkim dzieciom bardzo spodobały się kolorowe i bogato ilustrowane książki, które z chęcią oglądały i komentowały oglądane obrazki.
Każdy przedszkolak wyszedł z biblioteki nie tylko z uśmiechem na twarzy i zakładką do książki otrzymaną na pamiątkę, ale przede wszystkim z obietnicą, że wróci do biblioteki,  aby móc się zapisać i korzystać z bogatej oferty dla dzieci.

P1000781 P1000783 P1000780