Wszystko co dobre szybko się kończy – a w szczególności  ferie – czas odpoczynku od obowiązków szkolnych. Jednak najważniejsze są miłe wspomnienia, a tych z pewnością uczestnikom ferii zimowych w Bibliotece w Miłkowie nie zabraknie. Zajęcia odbywały się  w dniach od  14 do 24 lutego, a wzięły w nich udział dzieci w wieku 6 – 12 lat. W tym czasie wspólnie robiliśmy walentynkowe  niespodzianki- serca, tworzyliśmy pejzaże zimowe i prace z makaronu. Czytaliśmy książki i bawiliśmy się w teatrzyk Kamishibai opowiadając  historie poprzez własnoręcznie wykonane ilustracje. Obchodziliśmy Dzień Kota  wykonując go z masy plastycznej i Dzień Dinozaura wykorzystując do tego kartony i papiery, gdzie powstał zielony olbrzym oraz  zajadaliśmy pączki w Tłusty Czwartek. Nie zapomnieliśmy również o Dniu Bezpiecznego Internetu – ogólnopolskiej akcji organizowanej w celu uświadamiania pozytywnego wykorzystywania internetu przez dzieci i młodzież. Podczas zajęć nie zabrakło także rozwiązywania rebusów, krzyżówek , kalamburów jak i zabaw w holu biblioteki. W ostatnim dniu ferii wszyscy uczestnicy zostali obdarowani drobnymi upominkami oraz słodkościami. Do obejrzenia pozostałych  zdjęć zapraszamy do galerii – Ferie w Miłkowie.

DSC_2555 DSC_2501 DSC_2389 DSC_2367 DSC_2359