”MALUCHY W BIBLIOTECE”

MIESIĄC LISTOPAD OBFITOWAŁ W LICZNE ODWIEDZINY NAJMŁODSZYCH CZYTELNIKÓW ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W PODGÓRZYNIE.

Co należy zrobić by zostać czytelnikiem biblioteki?

Tego dowiedzieli  się najmłodsi uczniowie podczas odwiedzin w naszej bibliotece. Wizyty  obfitowały w różne atrakcje . Dzieci z wielką ciekawością odkrywały ” tajemnice biblioteki ” . Zapoznały się z pojęciami : bibliotekarz, biblioteka , księgarnia , czytelnia . Odpowiadały na pytania dotyczące szacunku do książek oraz zachowania w bibliotece. Brały udział w animacjach wokół książek . Duże wrażenie wywarły na dzieciach książeczki z ruchomymi obrazkami .Uczniowie oglądali  bajki i nie mogli się nadziwić,że w bibliotece jest ich tak wiele. Na koniec spotkania dzieciaczki zostały zaproszone do korzystania z naszej biblioteki.

20141120_105715 IMG_1078

Pozostałe zdjęcia można obejrzeć w galerii „Zajęcia  z najmłodszymi w Podgórzynie.”