Kampania społeczna Cała Polska Czyta Dzieciom przez cały rok zachęca do czytania najmłodszym, bo to bardzo korzystnie wpływa na ich rozwój , ale o tym że czytanie to mądra rzecz wszyscy już wiedzą. Co roku , szczególnie Tydzień Czytania mobilizuje do aktywnej promocji czytelnictwa . My popieramy całym sercem tą akcję i z wielką przyjemnością bierzemy w niej udział. W ramach tegorocznego Tygodnia Czytania Dzieciom Podgórzyńska Biblioteka przygotowała zajęcia czytelnicze dla naszych małych przyjaciół z przedszkola oraz szkoły podstawowej . Do wspólnego czytania chętnie włączyli się : Wójt Gminy Podgórzyn – Mirosław Kalata , Sołtys Podgórzyna – Danuta Szymajda’ Strażak z OSP Podgórzyn – Robert Rożenko oraz Strażak z OSP Miłków – Piotr Kowalski . Pełna akcji i przygód opowieść o ”Misiu Uszatku”  wprowadziły dzieci w doskonały nastrój i sprawiły wiele radości. Na koniec wszystkie dzieci otrzymali słodki upominek oraz zakładki do książek fundacji z hasłem – CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM . Serdecznie dziękujemy Panu Wójtowi , Pani Sołtys, Panu Robertowi  oraz Panu Piotrowi ,że w natłoku obowiązków znaleźli czas , by odwiedzić naszą bibliotekę i poczytać dzieciom.

IMG_2293IMG_2298IMG_2301IMG_2302IMG_2304IMG_2310

IMG_2327IMG_2315IMG_2320IMG_2323IMG_2326IMG_2327IMG_2332IMG_2334