Wakacyjne spotkania w Podgórzyńskiej bibliotece przebiegały pod hasłem :” Biblioteczne atrakcje w letnie wakacje „. Wzorem ubiegłorocznych wakacji biblioteka w Podgórzynie wraz z opiekunem sali warsztatowej w CAS zorganizowała miłe spędzenie czasu dzieciom spędzającym wakacje w domu . Codziennie w bibliotece robiło się wesoło i gwarno . Dzieci chętnie brały udział w zabawach literackich z książką , a także zajęciach plastycznych korzystając przy tym z różnych materiałów bibliotecznych . Pomysłów nie brakowało . Wymyślano wciąż nowe tematy prac i zabaw . Twórcze postawy dzieci i zapał zadziwiał panią bibliotekarkę . Widać chętnie spędzały czas w bibliotece . Wakacje spędzaliśmy aktywnie , było dużo zajęć na powietrzu czemu sprzyjała pomyślna aura pogodowa . Dzięki ciekawej formie i dynamice zajęć nie było mowy o nudzie .

Podczas tegorocznych wakacji odbędzie się jeszcze jeden cykl spotkań dla dzieci zorganizowany przez bibliotekę i salę warsztatową , który został zaplanowany na sierpień .

IMG_1852                                          IMG_1843                                         IMG_1862IMG_1898IMG_1915ZAPRASZAMY DO GALERII .