Kobiecy Wieczór Pielęgnacyjny

Kobiecy Wieczór PielęgnacyjnyW piątek odbyło się nasze wyjątkowe spotkanie pielęgnacyjne dla kobiet.
Przy ziołowych herbatkach, zdrowych przekąskach i w cudownej atmosferze rozmawiałyśmy o wszystkim… a może odrobinę także o pielęgnacji.

To był tak przemiły wieczór, że aż nie chciało się wracać do domu.
Było dużo śmiechu, relaksu i chwili tylko dla siebie. Nasze dłonie stały się jedwabiście gładkie, buzie promienne i mega nawilżone, a serca pełne dobrej energii.

Dziękuję wszystkim Paniom za obecność i stworzenie tak cudnej atmosfery.
Już nie mogę doczekać się kolejnego spotkania!